GRA PLANSZOWA 3W1 TAJEMNICZE WYSPY FAN GAMES

5906749802996

GRA PLANSZOWA 3W1 TAJEMNICZE WYSPY FAN GAMES

Ten produkt nie występuje już w magazynie

18,00 zł Brutto

Opis

"Tajemnicze wyspy- to gra przygodowa dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Na oceanie odkryto 5 wysp połączonych mostami. Na każdej wyspie znajdują się szmaragdy. Zaproś przyjaciół do wspólnego szukania skarbu. Pamiętajcie o dziurach w moście i tubylcach, którzy nie chcą oddać szmaragdów. Postaraj się szybko dotrzeć do mety, inaczej statek odpłynie bez Ciebie! Zostaniesz uwięziony na wyspach!

"Zbuduj drabinę"- druga gra w gronie przyjaciół pozwoli razem spędzić miło czas. U dziadka w ogrodzie rośnie duże drzewo dębowe. Dziadek postanowił wybudować na drzewie domek Pirata. Jednak jego drabina jest zbyt krótka, aby zbudować domek. Prosi Was o pomoc w jej budowie. Razem z przyjaciółmi pomóżcie mu-kto okaże się lepszym majstrem i szybciej skompletuje drabinę?

"Kto zgubił węża"- zagraj w trzecią grę i pomóż przyjaciołom. Pewna czarodziejska rodzina wyczarowała dużo węży. Złe zaklęcie i kłopotu murowane. Pomóż dla Taty czarodzieja i jego dzieciaków zawieźć je do ZOO. Pilnujcie ich, żeby nie uciekły, bo Mama bardzo się ich boi. Powodzenia, sprawdź się w tej nowej roli.

Gra przeznaczona dla dla 2-4 osób w wieku powyżej 5 lat.

Zawartość opakowania:

dwustronna plansza
pionki
kostka
elementy gry
karty
żetony
instrukcja
Wymiary opakowania: 31,5 x 20 x 4 cm