LALKA LUCY DEFA 29CM W PŁASZCZYKU

5901271499386

LALKA LUCY DEFA 29CM W PŁASZCZYKU

Ten produkt nie występuje już w magazynie

36,00 zł Brutto

Opis

LALKA LUCY DEFA 29CM W PŁASZCZYKU

Kolejna propozycja dla fanów kolekcji z lalką Lucy Defa w roli głównej. Przedstawiamy Lucy w modnym płaszczu przed kolana. To gustowne wdzianko sprawdzi się jesienią i wiosną jako tzw. odzież przejściowa. Dwurzędowy płaszcz z wysokim kołnierzem i ozdobnym paskiem w talii dodaje Lucy elegancji. To on gra tutaj pierwsze skrzypce. Lucy założyła także wysokie beżowe szpilki oraz upięła włosy w kucyk.

Dlaczego dzieci powinny bawić się lalkami? 

Lalki przede wszystkim uczą troskliwości, opiekuńczości i empatii, szczególnie te, które wyglądają jak bobasy. Lalki typu Steffi, Barbie czy Lucy to natomiast dobry sposób na rozwijanie wyobraźni i mowy. Wiele dzieci często szyje dla swych ukochanych zabawek ubrania, zatem ćwiczą także zdolności manualne. Lalki pomagają odkrywać różne scenki nie tylko te wymyślone, sprawdzają się jako pewien sposób terapii i przepracowania emocji oraz problemów. Lalki reprezentujące zawody, pasje i inne aktywności są natomiast wprowadzeniem w świat dorosłych, mogą stać się także inspiracją do wybrania określonej ścieżki kariery lub spróbowania nowego hobby. 

Lalkami wbrew stereotypom powinni bawić się także chłopcy. Tymczasem w naszej kulturze nie zawsze patrzy się na to przychylnie. To oczywiście błąd, bo chłopcy podobnie jak dziewczynki potrzebują rozwijać empatię i troskliwość. Dzięki różnorodnym zabawom doświadczają różnych perspektyw, a to w życiu dorosłym może zaprocentować większa pewnością siebie, a co najważniejsze łatwiejszym radzeniem sobie z emocjami. 

Lalka ma około 30 cm wysokości.

Długie włosy idealne do czesania oraz zginane kończyny.

Zabawka polecana dzieciom powyżej 3 roku życia.

Wymiary opakowania: 31cm x 14cm x 6cm

Wiek: 3+