Jak bawić się z dziećmi? Sprawdź sklep z zabawkami online i wybierz gry dla całej rodziny

Dzieci mają ogromny atut w swojej szerokiej wyobraźni. To również sprawia, że ​​zabawa z dziećmi jest dość łatwa. Dla ciebie jako osoby dorosłej jednak może to nie być wcale takie proste. Dzieci mogą być najbardziej pomysłowymi, ale także najbardziej niecierpliwymi osobami. Ich cierpliwość czasami szybko się kończy i wtedy ważne jest, aby mieć kilka asów w rękawie, aby można było ich użyć. Jeśli brakuje Ci takich asów, przejrzyj nasz asortyment i wybierz coś z internetowego sklepu z zabawkami dla dzieci.

Zabawa dla dzieci i dorosłych

Mamy w magazynie wiele zabawnych gier dla dzieci na każdą okazję, które doceniasz zarówno Ty, jak i dzieci. Gdy i zabawy, jakie znajdziesz w naszej hurtowni zabawek online, mogą uratować wiele męczących sytuacji. Wymyślanie rzeczy do zrobienia z dziećmi może być trudne. W takim razie zajrzyj do nas, aby uzyskać wskazówki i inspiracje na temat ciekawych zajęć, które możesz robić razem ze swoimi dziećmi!

Czego potrzebują dzieci? Dobrej rozrywki i edukacyjnych zabawek!

Dla dzieci zabawa jest naturalną częścią ich codziennego życia, podczas gdy my jako dorośli bawimy się głównie z nimi i z czasem zapomnieliśmy, jaką frajdę przynosiła nam zabawa w młodości. Wybierając odpowiednią zabawę, warto zatem zacząć od tego, czego dziecko w tej chwili potrzebuje i czym się interesuje. Nasza hurtownia zabawek online oferuje zabawki od imitacji broni po piękne lalki i zabawki plastyczne dla każdego! Jeśli naprawdę nie wiesz, jak zająć czas dziecka, na ratunek przychodzą zabawy, do których nie potrzebujesz niczego innego, jak tylko grupy osób — takie jak głuchy telefon — to prawdziwy klasyk! Dziecko dostaje chwilę ciszy i spokoju, jednocześnie ćwicząc koncentrację i doświadczając tej ekscytującej niewiedzy, co będzie szeptane do ucha.

Starsze dzieci mogą cieszyć się wymagającą grą grupową, w której będzie odrobina rywalizacji — szarady

Nieco starsze dzieci mogą lubić wyzwania w grach, ale także rywalizować między sobą lub jako zespół czy grupa. Szarady — pokazywanie haseł bez słów — to jedna z wielu gier, w które można się bawić w zwykły dzień, jak i na imprezie urodzinowej po zjedzeniu pysznego tortu. Wybierz temat i pozwól dzieciom zapisywać rzeczy w notatkach opartych na tym temacie. Następnie dzieci można podzielić na dwie grupy i rywalizować zespołowo. Tutaj wszyscy w grupie są aktywni w tym samym czasie, mimo że tylko jedno dziecko na raz pokazuje swoje hasło. By szarady były jeszcze atrakcyjniejsze, możesz użyć zabawkowego mikrofonu, jaki znajdziesz w naszym internetowym sklepie z zabawkami dla dzieci.

Jakie jeszcze fajne gry działają w pomieszczeniach?

Kiedy na dworze jest zła pogoda, pozostanie na zewnątrz, może nie być już tak kuszące. Wtedy, zamiast tego można zostać w domu i bawić się w różne gry — sprawdź gry planszowe i inne i odwiedź nasz internetowy sklep z zabawkami online. Istnieje wiele możliwości zabawy w domu, z których możesz skorzystać, gdy chcesz zabawić najmłodszych!

Chowaj się i szukaj — zabawa w chowanego w domu

Naprawdę małe dzieci zazwyczaj lubią bawić się w chowanego. Jest coś zabawnego w ukrywaniu się i czekaniu na znalezienie — oczywiście bez chichrania się i starania się wytrzymać, by być jak najciszej. Jeśli dzieci wyrosły z tego wieku, kiedy jest to aktualna zabawa, możesz, zamiast tego zachęcić je do zbudowania chaty w salonie. Gdy chata jest gotowa, dzieci mogą stworzyć własną historię o tym, kto tam mieszka. Miejmy nadzieję, że po pewnym czasie dzieci będą tak zainspirowane zabawą, że będą mogły dalej bawić się same. Nasza hurtownia zabawek online ma do zaoferowania wiele pluszaków i maskotek, które mogą być mieszkańcami tej chaty!

Rękodzieło i zabawa — ulep figurki i stwórz teatrzyk

Rękodzieło służy nie tylko radości tworzenia i zręczności. Może też być świetną inspiracją do nadchodzącej gry. Wybierz wszystkie dostępne materiały rzemieślnicze i pozwól dzieciom tworzyć własne figurki. Kiedy postacie będą gotowe, możesz później zachęcić dzieci do stworzenia małego przedstawienia teatralnego z postaciami, które mogą dla Ciebie zagrać. Sprawdź jakie plastyczne zestawy może Ci zaoferować nasz sklep z zabawkami online.

Zabawa w „ciepło, zimno” - ukryj klucz lub zabawkę i daj dzieciom wskazówki, by to znaleźć

Ta zabawa polega na tym, że ​​ktoś z grupy umieści jakiś przedmiot w pokoju, np. klucz. Pozostali powinni następnie poszukać klucza, zdobywając wskazówki. Wskazówki mogą być „gorące” lub „zimne” w zależności od zbliżania się do ukrytego obiektu.

Stary niedźwiedź mocno śpi

Jedno dziecko może być śpiącym niedźwiedziem, podczas gdy inne krążą wokół niedźwiedzia, śpiewając „Niedźwiedź śpi”. Kiedy piosenka się kończy, niedźwiedź budzi się i próbuje złapać pozostałych. Osoba, która zostanie złapana, następnym razem będzie odgrywać rolę niedźwiedzia.

Potrzebujesz wskazówek dotyczących odpowiednich gier na imprezy dla dzieci?

Czy zbliża się ten wielki dzień? Czy wkrótce nadejdzie czas na urodziny Twojego dziecka? Przygotuj się na uroczystości z najlepszymi grami dla dzieci na imprezy! Imprezy dla dzieci mogą wzbudzić u wielu rodziców i dorosłych zachwyt mieszany z horrorem. Impreza dla dzieci to wiele dzieci w tym samym miejscu - wiele rozradowanych i szczęśliwych dzieci w tym samym miejscu. Tak, łatwo robi się głośno i chaotycznie. Czy są jakieś triki na udaną i spokojną imprezę dla dzieci? Wątpliwe, ale upewnienie się, że zaplanowanie kilku gier, które dzieci robią razem, jest dobrym sposobem na zorganizowanie i zebranie grupy.

Przygotowania to podstawa — przygotuj gry i zabawki dla dzieci

Aby móc utrzymać w porządku wiele dzieci w jednym pokoju, ważne jest odpowiednie przygotowanie rzeczy. I wtedy nie chodzi tylko o przygotowanie pokoju czy jedzenia, ale także o same czynności — czyli gry i zabawki, za jakie jako pierwsze złapią dzieci. Upewnij się, że masz o kilka gier za dużo i zastanów się, które gry są odpowiednie dla wieku wszystkich dzieci. Jeśli nie masz takich gier lub zabawek, proponujemy przejrzeć nasz asortyment — hurtownia z zabawkami.