Co robić z dzieckiem na plaży? Zabawki i gry na plaży z dzieckiem

Lato to długie, cudowne dni na plaży – opalanie się, zbieranie kamieni lub muszelek, budowanie zamków z piasku, chowanie młodszego brata lub taty w piasku, rzucanie piłeczkami – i wiele więcej! Ale czasami dzieci potrzebują wskazówek i pomysłów, aby zacząć się bawić. Mamy kilka propozycji na letnie zabawy — zabawne gry na piasek i plażę! Ponadto nasz sklep internetowy z zabawkami oferuje wiele zabawek do piasku!

Portret piaskowy — zabawa dla dzieci i dorosłych

Zrób sobie przysługę na plaży! Połóż się na piasku, odpocznij chwilę i pozwól, aby ktoś narysował wokół Twojego ciała linię, abyś miał tylko kontur. Ostrożnie wyjdź z obrazka i udekoruj go z dziećmi tym, co znajdziecie na plaży. Czy jesteś syreną? Aniołem z piasku? Królem czy królową plaży? Piaskowy pirat? Kiedy portret jest już gotowy, możesz położyć się obok niego i porównać i zrobić sobie zdjęcie ze swoim sobowtórem! Sprawdź nasz sklep z zabawkami dla dzieci i zabawki do piasku, które pomogą w tej świetnej zabawie.

Zawody w budowaniu piaskowego drapacza chmur

Pomysł tutaj jest prosty — jak wysoko możesz zbudować wieżę z piasku? Rywalizuj i zobacz, kto może zbudować najwyższą! Jest wiele do omówienia... Jaki piasek jest najlepszy do budowy wysokich wież? Czy istnieją różne techniki, które pomagają w budowaniu? Czy łatwiej jest budować za pomocą narzędzi, takich jak wiadro i łopata, które dostarczy Ci nasza hurtownia zabawek online, czy najlepiej samemu, za pomocy dłoni? Jak wygląda budynek? Czy jest prosty, czy jak piramida? Wskazówka — dobrze jest mieć butelkę ze spryskiwaczem, aby piasek był trochę bardziej wilgotny podczas budowy.

Archeolog piasku — zabawki do piasku na lato

Pomyśl o starożytnym mieście… jak by wyglądało? Wyobraź sobie, że jesteś archeologiem i ruiny znajdujesz tylko na plaży. Zbuduj starożytne miasto z piasku i opisz, jak żyli, jak wyglądało miasto, dlaczego zniknęło, jak zostało znalezione itp.! Na zmianę zabieraj coś, co nie jest tak cenne, jak np. jakaś mała zabawka i chowaj to gdzieś na plaży — szukajcie skarbów z zaginionego miasta. Stwórz wskazówki dla innych lub narysuj mapę skarbów — skarb jest pod czymś, co zaczyna się „X”, skarb jest 25 kroków na wprost, potem 10 kroków w lewo, skarb jest w cieniu... itd.

Poszukiwanie skarbów na plaży

Zrób listę rzeczy, które można znaleźć na plaży i zobacz, ile z nich znajdzie Twoje dziecko. Lista może zawierać wszystko, od trawy morskiej po pióro, i można dostosować ją do wieku dziecka.

Zawody z piłką na plaży

Do tej gry potrzebujesz dwójki dzieci lub grup dzieci i dwóch małych piłek, takich jak piłeczki do ping-ponga - znajdziesz je w naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci. Umieść piłki w odpowiedniej odległości od wody i zobacz, które dziecko lub drużyna może sprawić, że piłka dotoczy się do wody jako pierwsza. Ale... nie wolno dotykać piłki. Dzieci muszą doprowadzić tam piłkę wodą, kopiąc ścieżkę, rzucając w piłkę innymi rzeczami... czy wymyślić jakikolwiek inny sposób.

Inne rzeczy, które są fajne na plaży — przejrzyj nasz sklep z zabawkami online

Nie zapominaj, że na plaży może być fajnie, bawiąc się też innymi rzeczami. Plaża jest idealna na bańki mydlane, wybiegi do skakania, piaskowe anioły itp.! A u nas znajdziesz wszelakie zabawki do piasku! Mamy nadzieję, że te pomysły przyniosą wiele radości latem! Sprawdź nasz sklep z zabawkami online i formy do piasku i inne innowacyjne zabawki na plażę. Jednak jeśli nie mieszkasz w północnej części Polski, nad morze trzeba jeszcze dojechać. Jak umilić dziecku długą podróż na plażę?

Jak poradzić sobie w długiej podróży na plażę z dzieckiem? Zabawkami do samochodu dla dzieci

Zastanawiasz się, jak sprawić, by jazda na plażę była przyjemniejsza dla dzieci? Odpowiedzią są gry — poszukaj ich u nas — hurtownia zabawek online. Jasne, są aplikacje i bajki na telefonie, ale wciąż jest coś pięknego w angażowaniu się w zabawną grę, podczas gdy kraj śmiga za oknem.

Oto kilka wskazówek, które mogą uatrakcyjnić nudną podróż samochodem na plażę

Bądźmy szczerzy. Choć podróżowanie samochodem po naszym kraju może być cudowne, po pewnym czasie morale podróżników może osłabnąć. Wtedy idealnie jest rozpocząć grę, aby ponownie poprawić nastrój. Istnieje wiele klasycznych gier samochodowych dla dzieci, które mogą być świetną zabawą dla całej rodziny.

Zabawki samochodowe dla małych dzieci

Jednym z nich jest liczenie samochodów lub zabawa w szukanie takich samych samochodów na drodze, jakie ma Twoje dziecko — w hurtowni zabawek online znajdziesz wiele zabawkowych aut. Może nie jest to najlepsza zabawa dla dorosłych lub nieco starszych dzieci, ale jeśli wybierasz się na długą przejażdżkę z dziećmi z drugiego krańca Polski, ta gra samochodowa jest idealna. Jest prosta i może zająć dzieci przez długi czas. Zdarza się po prostu, że wybierasz kolor, a następnie przez określony czas musisz liczyć samochody w tym kolorze. Osoba z największą liczbą policzonych aut, gdy czas się skończy, wygrywa. Wariantem tej klasycznej gry samochodowej dla małych dzieci jest liczenie krów lub koni, w której powinieneś spróbować policzyć jak najwięcej zwierząt w określonym czasie.

Zabawki i zabawy samochodowe dla starszych dzieci

Oczywiście największą frajdę sprawia, gdy ​​cała rodzina może pobawić się w samochodzie. Oczywiście dobrze jest, aby dorośli również brali udział w grach samochodowych dla dzieci, ale może być fajnie z czymś nieco trudniejszym. Dobrą alternatywą jest też gra w karty na tylnym siedzeniu. Znajdź karty do gry w naszej hurtowi z zabawkami. Mamy nadzieję, że te wskazówki dotyczące gier samochodowych mogą ułatwić długą podróż i poprawić nastrój w samochodzie. Najważniejsze, żeby spokojnie i bezpiecznie jeździć po drogach, uważać zarówno na ludzi, jak i na inne samochody.